Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie dachów w bud. przy ul. Wielkopolskiej 70/72 w Łodzi, ul. ks. Piotra Skargi 3 i ul. Dąbrowskiego 13 w Piotrkowie Tryb., ul. 9-go Maja 50 w Łasku
Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00413269
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00413269/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-27 12:45
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d6fecf6-4004-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7251913109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00413269 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie dachów w bud. przy ul. Wielkopolskiej 70/72 w Łodzi, ul. ks. Piotra Skargi 3 i ul. Dąbrowskiego 13 w Piotrkowie Tryb., ul. 9-go Maja 50 w Łasku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100134708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kamińskiego 7/9
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-427
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@znwl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znwl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.znwl.pl; http://www.znwl.samorzady.pl; https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie dachów w bud. przy ul. Wielkopolskiej 70/72 w Łodzi, ul. ks. Piotra Skargi 3 i ul. Dąbrowskiego 13 w Piotrkowie Tryb., ul. 9-go Maja 50 w Łasku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d6fecf6-4004-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413269
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007153/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachów w budyn. przy ul. Wielkopolskiej 70/72 w Łodzi, przy ul. ks. P. Skargi 3 i Dąbrowskiego 13 w Piotrkowie Tryb., przy ul. 9-go Maja 50 w Łasku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371138/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.262.438.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie dachu w budynku przy ul. Wielkopolskiej 70/72 w Łodzi. Zakres robót obejmuje naprawę dachu, kominów, rynien i krycie papą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (przedmiar robót, STWIORB).4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261910-6 - Naprawa dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
4.5.5.) Wartość części: 116060,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie dachu w budynku przy ul. ks. Piotra Skargi 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Zakres robót obejmuje naprawę dachu, kominów, rynien i krycie papą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (przedmiar robót, STWIORB).4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261910-6 - Naprawa dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
4.5.5.) Wartość części: 156382,11 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie dachu w budynku przy ul. Dąbrowskiego 13 w Piotrkowie Trybunalskim. Zakres robót obejmuje naprawę dachu, kominów, rynien i krycie papą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (przedmiar robót, STWIORB).4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261910-6 - Naprawa dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
4.5.5.) Wartość części: 85160,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie dachu w budynku przy ul. 9-go Maja 50 w Łasku. Zakres robót obejmuje naprawę dachu, kominów, rynien i krycie papą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (opis prac i przedmiar robót, STWIORB).4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261910-6 - Naprawa dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
4.5.5.) Wartość części: 52155,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na przedmiotową część zamówienia nie została złożona żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na przedmiotową część zamówienia nie została złożona żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na przedmiotową część zamówienia nie została złożona żadna oferta.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta na przedmiotową część zamówienia została złożona po upływie terminu składania ofert. W związku z powyższym, oferta ta podlega odrzuceniu, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Ponieważ oferta ta była jedyną jaka wpłynęła na wykonanie tej części zamówienia, zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie na przedmiotową część zamówienia podlega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68000,00 PLN
| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |