Materiały opatrunkowe
Giżycka Ochrona Zdrowia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00413283
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-27 12:48
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8451995130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OpatrunkiMateriały medyczneOpatrunki przylepneGaza medycznaWata medycznaZestawy opatrunkoweKompresy
Wykonawcy
20 przyznanych
'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
68 233,24 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
41 729,4 PLN'ZARYS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
6290,3 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
10 723,95 PLN'ZARYS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
7551,34 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
9319,8 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
3096,45 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
3860,8 PLNSKAMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
5243,07 PLNCEZETEL OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
11 214,04 PLNSKAMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
18 735,73 PLNMolnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
20 554,78 PLNCezetel Olsztyn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka KomandytowaOlsztyn, PL
45 080,05 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
45 080,05 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
24 542,5 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
57 897,64 PLNKRUK MANAGEMENT SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA W LIKWIDACJIŁÓDŹ, PL
7884 PLNJ.CHODACKI, A.MISZTAL MEDICA SPÓŁKA JAWNALubin, PL
30 690 PLNJ.CHODACKI, A.MISZTAL MEDICA SPÓŁKA JAWNALubin, PL
24 616 PLNMIECZYSŁAW KRUSZELNICKIWrocław, PL
52 063 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.