„Przebudowa odcinka drogi dł. 700 m w Henrykowie gm. Orneta – Etap I”
Gmina Orneta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00413381
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00413381/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-27 13:09
- Lokalizacja
- Orneta, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77f28d0f-3e30-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7432022880
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00413381 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa odcinka drogi dł. 700 m w Henrykowie gm. Orneta – Etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Orneta
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 26
1.5.2.) Miejscowość: Orneta
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-130
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 552210200
1.5.8.) Numer faksu: 552210210
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@orneta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://orneta-umig.bip-wm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/orneta1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa odcinka drogi dł. 700 m w Henrykowie gm. Orneta – Etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77f28d0f-3e30-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413381
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365554/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy odcinka drogi: dł.700 m, stanowiącej własność Gminy Orneta o przebiegu: droga gminna Nr 115011 N (gr. gm. ( Radziejewo ) – Henrykowo)) - Wola Lipecka. Droga stanowi również połączenie wsi Henrykowo z drogą położoną na terenie gminy Pieniężno, prowadzącą do miejscowości Radziejewo. Droga stanowi jednocześnie dojazd do gruntów rolnych, zlokalizowanych po obu jej stronach. Przebudowa drogi przewiduje poprawę odwodnienia korpusu drogowego i wzmocnienie istniejącej nawierzchni. Inwestycja obejmuje działkę nr 335; obręb 7 Henrykowo, gm. Orneta, powiat lidzbarski, woj. warmińsko – mazurskie.
2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności :
1) roboty przygotowawcze, profilowanie podłoża z zagęszczeniem istniejącej nawierzchni i poboczy
2) odtworzenie rowów przydrożnych, profilowanie poboczy, profilowanie skarp nasypów.
3) wykonanie dolnej warstwy nawierzchni gr. 10 cm z kruszywa łamanego oraz górnej warstwy nawierzchni gr. 7 cm z kruszywa łamanego na szerokości jezdni 5,00 m z zagęszczeniem
3. Szczegółowy opis, zakres oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Rozdziału III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 140 000 zł brutto, która została podana przez Zamawiającego przed terminem otwarcia ofert.Oferta z najniższą ceną w wysokości brutto 381 323,68 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający po dokonaniu analizy, stwierdził brak możliwości finansowych Gminy Orneta na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381323,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599293,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |