”Remont instalacji c.o wraz z wymianą kotła c.o w budynku Urzędu Gminy w Santoku ”
Gmina Santok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00413384
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00413384/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-27 13:10
- Lokalizacja
- Santok, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43043cea-508f-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5991012158
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00413384 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
”Remont instalacji c.o wraz z wymianą kotła c.o w budynku Urzędu Gminy w Santoku ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Santok
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Santok - Urząd Gminy w Santoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gorzowska 59
1.5.2.) Miejscowość: Santok
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-431
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 957287510
1.5.8.) Numer faksu: +48 957287511
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@santok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.santok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/gminasantok1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
”Remont instalacji c.o wraz z wymianą kotła c.o w budynku Urzędu Gminy w Santoku ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43043cea-508f-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413384
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004598/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa schodów do budynku UG wraz z przebudową pomieszczeń Urzędu oraz zmianą instalacji grzewczej w budynku UG - Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00403064/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2022.BP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu instalacji c.o wraz z wymianą kotła c.o w kotłowni budynku Urzędu Gminy Santok .
2. W ramach zadania planuje się wykonanie następujących robót budowlanych:
1) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania:
- demontaże i rozbiórki,
- roboty montażowe,
2) Wykonanie kotłowni c.o,:
- roboty rozbiórkowe,
- dostawa i montaż kotła gazowego kondensacyjnego,
- dostawa pompy obiegowej instalacji c.o,
- wewnętrzna instalacja gazowa,
- wykonanie wentylacji.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną, Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót, Przedmiarem Robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |