Zakup i dostarczenie licencji pakietów oprogramowania biurowego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00019165
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00019165/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-09 13:34
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c7c6a33-bbb7-406e-8531-8249fc8001f6
Identyfikator
7962234609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania

Wykonawcy

1 przyznane

SWISSBUY24 PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
368 016 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00019165 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostarczenie licencji pakietów oprogramowania biurowego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 47 701 31 03

1.5.8.) Numer faksu: 47 401 2002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostarczenie licencji pakietów oprogramowania biurowego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c7c6a33-bbb7-406e-8531-8249fc8001f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00019165

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015659/63/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.23 Zakup wraz z dostawą licencji pakietów oprogramowania biurowego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601618

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 58 /24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 446228,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup wraz z dostarczeniem licencji pakietów oprogramowania biurowego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” - zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Uwaga: Zamawiający w ramach przedmiotowego zamówienia w okresie obowiązywania umowy zastrzega sobie możliwość skorzystania z Prawa Opcji poprzez zwiększenie zakresu podstawowego ujętego w przedmiotowym zadaniu poprzez złożenie oświadczenia do Wykonawcy najpóźniej w terminie 3 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego Prawem Opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym nastąpi na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy. Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstaw do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.
Oferowane przez Wykonawcę oprogramowanie musi być nowe, nieużywane i nigdy nieaktywowane, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zgodne z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi na terenie RP oraz spełniać minimalne wymagania określone w charakterystyce Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ). Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp. Zamawiający wskazuje, że dopuszczalne są rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku natomiast odniesienia i jednoczesnego braku wskazanych wyrazów „lub równoważne” Zamawiający wymaga aby każdorazowo traktować takie odniesienia w taki sposób jakby towarzyszyły im wyrazy „lub równoważne”.
Zamawiający określił kryteria równoważności tj. wybrane cechy przedmiotu zamówienia. Określone w Opisie przedmiotu zamówienia parametry techniczne, jakościowe i funkcjonalne dla zakupywanych pakietów oprogramowania biurowego stanowią podstawowe kryteria równoważności, mając jednocześnie kluczowy charakter dla Zamawiającego.
Zamawiający dopuszczając równoważność sprecyzował zakres minimalnych parametrów, w oparciu o które dokona oceny spełnienia wymagań określonych w SWZ. Równoważność należy przyjmować z uwzględnieniem parametrów istotnych nie gorszych, niż wynikające z norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przy pomocy, których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, w szczególności uwzględniając dane wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
Przy ocenie równoważności zaoferowanego rozwiązania należy kierować się przeznaczeniem oraz funkcją wynikającą z dokumentacji, zapotrzebowania i przeznaczenia użytkowego. Okres gwarancji: Gwarancja producenta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368016,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408360,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368016,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SWISSBUY24 PROSTA Spólka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 526044125

7.3.3) Ulica: Lęborska nr 3B

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-386

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368016,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy