Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
Politechnika Morska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00413716
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-27 14:06
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8510006388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneKomputery osobisteMonitory ekranoweSprzęt peryferyjny
Wykonawcy
4 przyznane
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
3068,85 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
3068,85 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
3167,25 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
7626 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.