„Wykonanie przebudowy odcinka drogi gminnej ul. Dębowa w Osowcu Gmina Żabia Wola” W ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja systemów odwodnienia wzdłuż dróg na terenie gminy Żabia Wola”.
GMINA ŻABIA WOLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00413739
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00413739/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-27 14:11
- Lokalizacja
- Żabia Wola, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0275061f-44e0-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8381426472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweElementy przepustów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00413739 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie przebudowy odcinka drogi gminnej ul. Dębowa w Osowcu Gmina Żabia Wola”
W ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja systemów odwodnienia wzdłuż dróg na terenie gminy Żabia Wola”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻABIA WOLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148578
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 3
1.5.2.) Miejscowość: Żabia Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-321
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zabiawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.zabiawola.akcessnet.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.zabiawola.akcessnet.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie przebudowy odcinka drogi gminnej ul. Dębowa w Osowcu Gmina Żabia Wola”W ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja systemów odwodnienia wzdłuż dróg na terenie gminy Żabia Wola”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0275061f-44e0-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413739
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049385/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wykonanie przebudowy odcinka drogi gminnej ul. Dębowa w Osowcu Gmina Żabia Wola w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Modernizacja systemów odwodnienia wzdłóż dróg na terenie Gminy Żabia Wola"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.271.2.38.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane z wiązane z przebudową odcinka drogi gminnej ul. Dębowa w Osowcu Gmina Żabia Wola. W ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja systemów odwodnienia wzdłuż dróg na terenie gminy Żabia Wola”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
44132000-4 - Elementy przepustów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie do Zamawiającego wpłynęła 1 oferta. Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210091,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210091,98 PLN
| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |