Tworzenie, opracowanie i korekta metadanych w programie Muscat w bazie RISM wytypowanych do projektu „Dziedzictwo muzyki polskiej” dla zbiorów znajdujących się w Bibliotece UŁ– 15 części
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00413809
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-27 14:23
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wprowadzania danychUsługi przygotowywania danychInne usługi
Wykonawcy
14 przyznanych
Jolanta Bujas-PoniatowskaKraków, PL
95 000 PLNKlara Amelia ZienkiewiczGdańsk, PL
5248 PLNNatalia WrzosWrocław, PL
5220 PLNMarta OpryszakWrocław, PL
5237 PLNKonrad Marceli TyszkaBiałystok, PL
5290 PLNMagdalena KrokJastrzębie-Zdrój, PL
5200 PLNMarcel MrozowskiOlecko, PL
5100 PLNJan BarakatWrocław, PL
5200 PLNOlaf GawdzikWarszawa, PL
5246 PLNZuzanna DaniecGłogów, PL
5240 PLNZofia ChankowskaWarszawa, PL
5250 PLNMateusz MrugasWarszawa, PL
5250 PLNAgnieszka CabajOchotnica Górna, PL
5238 PLNJulita RuszukWarszawa, PL
95 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.