Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 45 w Chwalimiu.

Gmina Okonek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00413874
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00413874/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-27 14:34
Lokalizacja
Okonek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c00e52dc-3585-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7671657653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNADrawsko Pomorskie, PL · lot 0
388 792 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00413874 z dnia 2022-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 45 w Chwalimiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Okonek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 53

1.5.2.) Miejscowość: Okonek

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-965

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 067 2669003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@okonek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.okonek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 45 w Chwalimiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c00e52dc-3585-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413874

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00055601/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 45 w Chwalimiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350703/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITRiŚ.271.18.2022.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn.
„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 45 w Chwalimiu.”
1. Zakres przedsięwzięcia obejmuje:
1) Projektowana inwestycja położona jest w województwie wielkopolskim, powiecie złotowskim, gmina Okonek, miejscowość Chwalimie, Obręb Chwalimie dz. nr 45. Obecnie droga na odcinku objętym opracowaniem pełni funkcję drogi dojazdowej do gruntów rolnych. Droga jest przygotowana pod wykonanie nawierzchni asfaltowej. Stan istniejący – podbudowa z gruzu mielonego ceglano-betonowego grubości 15 cm po zagęszczeniu. Zaplanowano wykonanie poboczy w odrębnym opracowaniu.
Początek projektowanej przebudowy drogi przyjęto w km 0+000 natomiast koniec w km 0+650. Szerokość projektowanej nawierzchni asfaltowej wynosić będzie 4,0 m. Jezdnia ma posiadać spadek poprzeczny dwustronny 2%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388792,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444362,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388792,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2530033758

7.3.3) Ulica: Podmiejska

7.3.4) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

7.3.5) Kod pocztowy: 78-500

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388792 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-21
2022-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane