"Remont placów postojowych na terenie JW w Białymstoku (K-8080)".
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00414376
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00414376/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 08:19
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5a9bbdf-3a64-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5423224755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00414376 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont placów postojowych na terenie JW w Białymstoku (K-8080)".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/25wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remont placów postojowych na terenie JW w Białymstoku (K-8080)".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5a9bbdf-3a64-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00414376
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018652/30/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Remont placów postojowych na terenie JW w Białymstoku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360195/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 65/W1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 760866,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont placów postojowych na terenie JW.
w Białymstoku (K-8080). Zakres robót budowlanych – drogowych zgodnie ze specyfikacją techniczną i przedmiarami obejmuje:
Wykonanie parkingu na części 1:
Rozebranie nawierzchni z płyt JOMB i zdjęcie warstwy humusu wraz
z wywozem na odkład i wysypisko;
Wykonanie robót ziemnych poprzecznych z przemieszczeniem części gruntu na drugą część parkingu znajdującego się niżej;
Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, grunt rodzimy zagęszczony do wskaźnika Is≥1,0.
Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie (pospółki – kruszywa niezwiązanego CNR) gr. 10 cm Is≥1,0;
Wykonanie krawężników betonowych 15x30 cm i 15x22 cm, na ławie betonowej
z oporem - beton C12/15;
Wykonanie nawierzchni z betonowych typu JOMB ;
Wykonanie parkingu na terenie składu opału :
Rozebranie ogrodzenia żelbetowego z prefabrykatów typu „L”
Rozebranie ogrodzenia z siatki w kształtownikach stalowych wraz
z fundamentem żelbetowym.
Transport gruzu na wysypisko (Wykonawca zagospodaruje odpady we własnym zakresie);
Oczyszczenie powierzchni istniejących płyt typu MON z porastającej roślinności
i pozostałości miału węglowego;
Wykonanie podbudowy wraz z wyrównaniem z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie (pospółki- kruszywa niezwiązanego CNR) średniej gr. 10 cm;
Wykonanie krawężników betonowych 15x30 cm i 15x22 cm, na ławie betonowej
z oporem - beton C12/15;
Wykonanie nawierzchni z betonowych typu JOMB ;
Zabudowa torów istniejącej bocznicy kolejowej przechodzącej przez środek istniejącego składu opału płytami żelbetowymi kolejowymi CBP. Wysokość górnej powierzchni płyty dostosować do projektowanego parkingu
Po zakończeniu robót budowlanych, należy uporządkować teren budowy – uprzątnąć zanieczyszczenia dróg, uzupełnić zniszczone zieleńce (poprzez humusowanie
i obsianie trawą) itd.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 846240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1282063,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 846240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUKTON Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9662102388
7.3.3) Ulica: ul. Sowlańska 3B lok. 52
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-560
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 846240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |