Prace remontowe i naprawcze w budynku Wieży Ciśnień przy ul. Filareckiej w Bydgoszczy
MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00414390
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00414390/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 08:23
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25fdd20f-29ee-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5540309241
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00414390 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe i naprawcze w budynku Wieży Ciśnień przy ul. Filareckiej w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090563842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Toruńska 103
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-817
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 5860985
1.5.8.) Numer faksu: 52 5860583
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tz4@mwik.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mwik.bydgoszcz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mwik_bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sektor wodny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe i naprawcze w budynku Wieży Ciśnień przy ul. Filareckiej w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25fdd20f-29ee-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00414390
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329923/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-005/Rb/RZ/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 968417,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych i naprawczych w budynku Wieży Ciśnień przy ul. Filareckiej 1 w Bydgoszczy. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Naprawę i uszczelnienie odpływów rynnowych z dachu do wewnętrznych rur spustowych,
2) Likwidację zawilgoceń i naprawę uszkodzonych fragmentów ścian wewnętrznych za czaszą zbiornika,
3) Wymianę stolarki okiennej wokół czaszy zbiornika oraz uszczelnienie połączeń okien ze ścianą,
4) Wymianę naświetli drewnianych w połaci dachowej z ich obróbkami i scaleniem kolorystycznym,
5) Wymianę rynien miedzianych,
6) Nowe powłoki ochronne antykorozyjne i ppoż stalowej więźby dachowej (stali i drewna),
7) Naprawę tarasu widokowego: montaż obróbek przyściennych, malowanie stalowych elementów tarasu, wymiana izolacji pod tarasem, konserwacja zawilgoconych elementów drewnianych,
8) Naprawa/ wymiana uszkodzonych kształtek ceramicznych glazurowanych,
9) Prace naprawcze tynków w podziemnym korytarzu prowadzącym do przybudówki oraz wykonanie wentylacji korytarza.
10) Budowa wentylacji wywiewnej pomieszczenia komunikacyjnego
Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo określają dokumenty wymienione w Wykazie dokumentów opisujących przedmiot zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1285230,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3272639,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1285230,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KOM&BUD" MARIUSZ BARTKOWIAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670494629
7.3.3) Ulica: Kolonijna 6
7.3.4) Miejscowość: Osielsko
7.3.5) Kod pocztowy: 86-031
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
naprawa płytek glazurowanych, malowanie i naprawa tynków zewnętrznych
HBM-BUD Sp. z o.o., ul. M. Rataja 5, 85 - 791 Bydgoszcz
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1285230,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-07-24| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |