Wykonanie tymczasowego zabezpieczenia części dachu łupinowego z blachy tytan-cynk, wzmocnienie „ścieżki” na dachu nr 1 i 2, odwodnienie dolnej krawędzi dachu łupinowego na hali basenowej.
GMINA BRZESZCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00414485
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00414485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 08:49
- Lokalizacja
- Brzeszcze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc9eff4b-5689-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5492197470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00414485 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie tymczasowego zabezpieczenia części dachu łupinowego z blachy tytan-cynk, wzmocnienie „ścieżki” na dachu nr 1 i 2, odwodnienie dolnej krawędzi dachu łupinowego na hali basenowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4
1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie tymczasowego zabezpieczenia części dachu łupinowego z blachy tytan-cynk, wzmocnienie „ścieżki” na dachu nr 1 i 2, odwodnienie dolnej krawędzi dachu łupinowego na hali basenowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc9eff4b-5689-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00414485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044881/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Wykonanie tymczasowego zabezpieczenia części dachu łupinowego z blachy tytan-cynk, wzmocnienie "ścieżki" na dachu, odwodnienie dolnej krawędzi dachu łupinowego na hali basenowej Basenu "Pod Platanem"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przewidział w ogłoszeniu dla zamówienia podstawowego SZP.271.37.2021 na „Remont budynku basenu Pod Platanem" udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych obejmujących m.in.: roboty w zakresie stolarki budowlanej, wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych. Wartość zamówienia udzielanego z wolnej ręki w wysokości 110 000,00 zł netto, stanowi nie więcej niż 20% wartości zamówienia podstawowego ustalonego w wysokości 1 150 000,00 zł netto. Zlecone roboty budowlane będą polegać na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-6bb364d2-624f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 110000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie tymczasowego zabezpieczenia części dachu łupinowego z blachy tytan-cynk, wzmocnienie „ścieżki” na dachu nr 1 i 2, odwodnienie dolnej krawędzi dachu łupinowego na hali basenowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „ELBUD – Bogusław Luranc
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 652-133-84-20
7.3.4) Miejscowość: Brzeszcze
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12484500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-28| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |