Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Poborszów
Gmina Reńska Wieś
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00414819
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00414819/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 10:03
- Lokalizacja
- Reńska Wieś, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-861f033e-4089-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7492089126
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00414819 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Poborszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Reńska Wieś
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pawłowicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Reńska Wieś
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-208
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@renskawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.renskawies.pl/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.renskawies.pl/bip1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Poborszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-861f033e-4089-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00414819
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030753/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Poborszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377216/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na realizacji zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Poborszów” w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych Nr promesy: Edycja2/2021/28/PolskiLad
Zakres zamówienia obejmuje:
- budowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Ø200 – 5.954,50 mb,
- budowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Ø160 – 1.137,00 mb,
- przepompownie sieciowe PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, PS6 – 6 kpl.
- przepompownie przydomowe – 12 kpl.
- wymianę sieci wodociągowej Ø90÷110 PEHD – 196,50 mb,
- budowę rurociągów tłocznych Ø40÷180 – 4.855,50 mb.
Pełny zakres i opis przedmiotu zamówienia określony jest przez:
a) Przedmiar robót – 2 szt.;
b) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – 2szt.;
c) Dokumentację techniczną opracowaną przez: Zakład Projektowania i Wykonawstwa PIWIS inż. Zdzisław Czuczwara pn.:
- „Budowa kanalizacji sanitarnej Poborszów, Mechnica, Kamionka etap I Poborszów” – zgłoszenie do Starostwa nr BA.6743.6.29.2022 z dnia 22-04-2022r.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone przez Wykonawców opiewają na kwoty wyższe niż Zamawiający podał na stronie prowadzonego postępowania kwotę, jaką przeznacza na sfinansowanie zamówienia tj. 8 342 262,00 zł.Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, w związku z tym zdecydowano o unieważnieniu postępowania.
| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |