Dostawa łodzi płaskodennych dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W PIASECZNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00414881
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-28 10:14
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1230829317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Łodzie ratunkowe
Wykonawcy
2 przyznane
BREMA BOATS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnik, PL
68 900 PLNBREMA BOATS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnik, PL
68 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.