Zagospodarowanie ogólnodostępnej przestrzeni publicznej przy boisku gminnym w Wiązownie poprzez utworzenie zaplecza rekreacyjno- sportowego.
Gmina Wiązowna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00414923
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00414923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 10:21
- Lokalizacja
- Wiązowna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65a93986-494a-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5320000234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00414923 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie ogólnodostępnej przestrzeni publicznej przy boisku gminnym w Wiązownie poprzez utworzenie zaplecza rekreacyjno- sportowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązowna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 59
1.5.2.) Miejscowość: Wiązowna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-462
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wiazowna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuwiazowna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tuwiazowna.logintrade.net/zapytania_email,102571,bac756f77aae73cbe5af43739e94184f.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie ogólnodostępnej przestrzeni publicznej przy boisku gminnym w Wiązownie poprzez utworzenie zaplecza rekreacyjno- sportowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65a93986-494a-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00414923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014179/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Zagospodarowania ogólnodostępnej przestrzeni publicznej przy boisku gminnym w Wiązownie poprzez utworzenie zaplecza rekreacyjno- sportowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, na mocy umowy o przyznaniu pomocy nr 02934-6935-UM0714862/22 z dnia 20.07.2022 r.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.22.2022.KATB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie budowlane w postaci zagospodarowania ogólnodostępnej przestrzeni publicznej przy boisku Gminnym w Wiązownie poprzez utworzenie zaplecza rekreacyjno- sportowego, na działce nr ew. 155 w obrębie Wiązowna Kościelna. Zamówienie obejmuje budowę jednego budynku zaplecza rekreacyjno – sportowego (budynek 2). Do zamówienia należy również budowa niezbędnych instalacji wewnętrznych wod-kan oraz elektrycznych wraz
z wyposażeniem, a także budowa przyłącza wodociągowego, kanalizacyjnego oraz energetycznego. Zakres robót instalacyjnych i zewnętrznych określa projekt zagospodarowania terenu w dokumentacji projektowej oraz przedmiar robót z dnia
20 czerwca 2022 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262310-7 - Zbrojenie
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, nie złożono żadnej oferty.| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |