Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Techniczno - Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO - ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W ŻUROMINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00415208
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00415208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 11:22
- Lokalizacja
- Żuromin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-421bfada-2a9f-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5691052260
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00415208 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Techniczno - Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO - ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W ŻUROMINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000648008
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lidzbarska 27
1.5.2.) Miejscowość: Żuromin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 657 25 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsz_zuromin@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspzuromin.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://app.sidaspzp.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Techniczno - Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-421bfada-2a9f-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00339625/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZST-Z/26/1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 323902,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest remont/modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie. Obiekt z nawierzchnią syntetyczną poliuretanową o powierzchni całkowitej 1100 m2, szerokości 22 m + 2 x 1,5 m wybiegi, długość 40 m + 2 x 2 m wybiegi, jest boiskiem wielofunkcyjnym przeznaczonym do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę oraz tenisa ziemnego. Na boisku znajdują się trybuny w ilości miejsc 90 szt.
Inwestycja przeznaczona jest do celów szkolnych, rekreacyjnych i wypoczynkowych. Zakres planowanej modernizacji obejmuje:
1. Demontaż istniejącej nawierzchni poliuretanowej.
2. Utylizacja nawierzchni po demontażu.
3. Naprawę warstwy podbudowy boiska.
4. Montaż nawierzchni poliuretanowej z oznaczeniem kolorami poszczególnych stref
5. Pomalowanie linii wyznaczających strefy segregacyjne boisk.
6. Naprawa ogrodzenia obiektu na słupkach stalowych mocowanych na podmurówce betonowej wypełnionego siatką stalową.
7. Zainstalowanie przy obiekcie stojaków rowerowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316195,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 656153,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316195,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Complexe Sportif Grażyna Kowalska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250112373
7.3.3) Ulica: Kościuszki 4/3
7.3.4) Miejscowość: Tłuszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 05-240
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316195,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-20| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |