Budowa boisk przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku
GMINA - MIASTO PŁOCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00415215
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00415215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 11:24
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-897825ea-4492-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7743135712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00415215 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boisk przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6720731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boisk przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-897825ea-4492-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037669/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wykonanie robót budowlanych związanych z budowa placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 37.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379357/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.67.2022.EK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce istniejących obiektów sportowych oraz małych obiektów kubaturowych i części ogrodzenia terenu, budowie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej wraz z ogrodzeniem w formie piłkochwytów, budowie oświetlenia, budowie bieżni i skoczni oraz miejsca do pchnięcia kulą, montażu zestawu street workout wraz z nawierzchnią bezpieczną, montażu elementów wyposażenia boiska, montażu ławek, koszy na śmieci, budowie sieci kanalizacji deszczowej, budowie wiaty śmietnikowej, budowie budynku gospodarczego, budowie ogrodzenia od strony zachodniej, utwardzeniu terenu i nasadzeniu roślinności w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Budowa boisk przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku” zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, na podstawie zaświadczenia z dnia 22.03.2022 roku znak WRM-IV.6743.1.17.2022.MJ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |