Naprawa systemu odzysku ciepła w centralach basenowych firmy Dantherm w kompleksie Termy Maltańskie w Poznaniu.
TERMY MALTAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00019404
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00019404/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-09 13:59
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c13ea3c-b0ef-44f4-b07b-91bf15b6b097
- Identyfikator
- 7781401096
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzącychRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUkłady odzyskiwania ciepłaUrządzenia do odzyskiwania ciepła
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00019404 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa systemu odzysku ciepła w centralach basenowych firmy Dantherm w kompleksie Termy Maltańskie w Poznaniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TERMY MALTAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 634355755
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Termalna 1
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-028
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@termymaltanskie.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.termymaltanskie.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10364141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa systemu odzysku ciepła w centralach basenowych firmy Dantherm w kompleksie Termy Maltańskie w Poznaniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c13ea3c-b0ef-44f4-b07b-91bf15b6b097
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00019404
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.P.30.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi naprawy systemu odzysku ciepła w centralach basenowych firmy Dantherm w kompleksie Termy Maltańskie w Poznaniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
44622000-6 - Układy odzyskiwania ciepła
44622100-7 - Urządzenia do odzyskiwania ciepła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie analizy dokumentacji technicznej oraz stanu urządzeń, przeprowadzonej po wszczęciu postępowania o udzielenie przedmiotowego zamówienia, Zamawiający stwierdził zaistnienie nowych okoliczności, które spowodowały, że pierwotny zakres Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ) nie w pełni odpowiada faktycznym potrzebom Zamawiającego, co może prowadzić do nieosiągnięcia zamierzonych celów zamówienia.Zmiany w przedmiocie zamówienia, polegające na zwiększeniu jego zakresu, są na tyle istotne, że wymagają opracowania nowych dokumentów zamówienia, w szczególności Opisu Przedmiotu Zamówienia i ponownego przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia. Ma to na celu zapewnienie przejrzystości, równego traktowania wykonawców, a także zagwarantowanie prawidłowego przebiegu procedury przetargowej, zgodnie z przepisami ustawy Pzp, w szczególności z zasadami transparentności, konkurencyjności oraz efektywności wydatkowania środków publicznych.
Zważywszy na fakt, że zmiana treści SWZ prowadziłaby do znacznej zmiany zakresu zamówienia oraz,
że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, Zamawiający unieważnia to postępowanie na podstawie art. 256 w związku z art. 137 ust. 7 ustawy Pzp.
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |