Przebudowa drogi gminnej ul. Asama w miejscowości Legnickie Pole w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych II
GMINA LEGNICKIE POLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00415381
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00415381/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-28 11:52
- Lokalizacja
- Legnickie Pole, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c06cea2b-4ae6-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6911276075
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00415381 z dnia 2022-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Asama w miejscowości Legnickie Pole w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647481
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kiliana Ignacego Dientzenhofera, 1
1.5.2.) Miejscowość: Legnickie Pole
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-241
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sektretariat@legnickiepole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.legnickiepole.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.legnickiepole.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej ul. Asama w miejscowości Legnickie Pole w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c06cea2b-4ae6-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415381
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00391288/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROG.271.21.2022.R.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ruchu drogowego na przejściach dla pieszych. Długość inwestycji wynosi – 224,50 mb. Inwestycja zlokalizowana jest w
miejscowości Legnickie Pole, gmina Legnickie Pole, powiat legnicki, województwo dolnośląskie. Realizacja inwestycji
obejmuje działki pasa drogowego. Oznaczenie działek według katastru – 373, 26/1, 27/1, 28/7, 29/4, 30/3, obręb Legnickie
Pole, gmina Legnickie Pole, powiat legnicki, województwo dolnośląskie.
5. Przed przystąpieniem do robót zasadniczych należy przeprowadzić pomiar geodezyjny. Celem realizacji inwestycji
konieczna jest rozbiórka istniejących nawierzchni kolidujących z planowaną inwestycją (włączenie w ulicę Matejki). W cenie
robót należy również ująć obsługę geodezyjną i opracowanie dokumentacji powykonawczej. Koszt składowania (utylizacji)
materiałów rozbiórkowych jest po stronie Wykonawcy robót.
6. Celem uzyskania wymaganej niwelety zaprojektowano korytowanie o głębokości wynikającej z profilu. Grunt pozostały z
korytowania należy załadować i wywieźć na składowisko. W cenie robót związanych z wywozem należy ująć koszty
gospodarowania odpadami (po stronie Wykonawcy robót). Przed wykonaniem podbudowy należy ułożyć warstwę stabilizacji
cementem gr 15cm, wytrzymałości 2,5MPa. Zaprojektowano podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego
mechanicznie frakcji 0/31,5mm grubości 20 cm pod projektowaną jezdnią i zjazdami oraz 15 cm pod chodnikiem.
7. Nawierzchnię jezdni projektuje się jako bitumiczną. Warstwę wiążącą projektuje się o grubości7cm po zagęszczeniu
(AC16W D 50/70), na niej po oczyszczeniu i skropieniu przewidziano ułożenie warstwy ścieralnej AC11S D 50/70 o grubości
4 cm po zagęszczeniu. Nawierzchnię chodników i zjazdów projektuje się z betonowej kostki brukowej (koloru szarego
chodniki, koloru grafitowego zjazdy) gr.8 cm na podsypce cementowo-piaskowej c:p1:4 grubości 5 cm po zagęszczeniu.
Spoiny wypełnione piaskiem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ponieważ nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu, unieważnienie postępowania jest konieczne i uzasadnione| 2022-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |