Poszerzenie oferty kulturalnej dla mieszkańców gminy oraz stworzenie spójnej informacji lokalnej i turystycznej w gminie Baranowo poprzez rozbudowę infrastruktury i zagospodarowanie terenu GOKSiR

Gmina Baranowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00416137
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00416137/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-28 13:53
Lokalizacja
Baranowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9996822b-49fb-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7582164133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie kształtowania placów zabawInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00416137 z dnia 2022-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poszerzenie oferty kulturalnej dla mieszkańców gminy oraz stworzenie spójnej informacji lokalnej i turystycznej w gminie Baranowo poprzez rozbudowę infrastruktury i zagospodarowanie terenu GOKSiR

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Baranowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 7613776

1.5.8.) Numer faksu: +48 29 7613793

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.baranowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poszerzenie oferty kulturalnej dla mieszkańców gminy oraz stworzenie spójnej informacji lokalnej i turystycznej w gminie Baranowo poprzez rozbudowę infrastruktury i zagospodarowanie terenu GOKSiR

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9996822b-49fb-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00416137

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017705/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Poszerzenie oferty kulturalnej dla mieszkańców gminy oraz stworzenie spójnej informacji lokalnej i turystycznej w gminie Baranowo poprzez rozbudowę infrastruktury i zagospodarowanie terenu GOKSiR

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389311/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FED.271.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 981694,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poszerzenie oferty kulturalnej dla mieszkańców gminy oraz stworzenie spójnej informacji lokalnej i turystycznej w gminie Baranowo poprzez rozbudowę infrastruktury i zagospodarowanie terenu GOKSiR oraz budowę tablic informacyjnych
Część I:
1). Roboty rozbiórkowe,
2). Ogrodzenie,
3). Tablice informacyjne,
4). Oświetlenie terenu,
5). Wymiana kotła gazowego,
6). Instalacja fotowoltaiczna 10kWp
Uwaga!
Wszystkie materiały z rozbiórki stanowić będą własność Zamawiającego.
Sposób rozliczenia kontraktu odbędzie się na podstawie kosztorysu powykonawczego.
Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja
techniczna, przedmiary robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 421301,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poszerzenie oferty kulturalnej dla mieszkańców gminy oraz stworzenie spójnej informacji lokalnej i turystycznej w gminie Baranowo poprzez rozbudowę infrastruktury i zagospodarowanie terenu GOKSiR oraz budowę tablic informacyjnych
Część II:
1). Chodnik z kostki betonowej gr. 6 cm
2). Chodnik z kostki betonowej gr. 8 cm
3). Zieleń,
4). Ogrodzenie,
5). Elementy zagospodarowania terenu,
6). Rozbudowa i remont trybun widowni ,
7). Budowa wiaty.
Uwaga!
Wszystkie materiały z rozbiórki stanowić będą własność Zamawiającego.
Sposób rozliczenia kontraktu odbędzie się na podstawie kosztorysu powykonawczego.
Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja
techniczna, przedmiary robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.5.) Wartość części: 380393,32 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

2022-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane