(2)Budowa placu zabaw w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 5 IM. ARMII KRAJOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00416721
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00416721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-29 11:46
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b2d1a53-366f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6311069669
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00416721 z dnia 2022-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
(2)Budowa placu zabaw w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 5 IM. ARMII KRAJOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272769050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sikornik 34
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-122
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 232 25 01
1.5.8.) Numer faksu: 32 232 25 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zso5.gliwice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zso5.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zso5.bip.gliwice.eu/zamowieniaPubliczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
(2)Budowa placu zabaw w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b2d1a53-366f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00416721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017957/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty remontowo - budowlane zwiazane z modernizacją ZSO Nr 5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00352642/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSO5.26.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówieniem publicznym objęte są roboty remontowo-budowlane związane z modernizacją Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Armii Krajowej w Gliwicach i obejmują prace związane z zagospodarowaniem terenu w zakresie budowy placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 41, w ramach "Budżetu Obywatelskiego 2022".
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został :
- załączniku 6.1 do SWZ - dokumentacji technicznej : Budowa placu zabaw przy budynku PM nr 41 w Gliwicach, opracowanej przez RENSTUDIO, Sz. Rendchen ;
- załączniku nr 6.2 do SWZ : specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót;
- przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 6.3 do SWZ.
Zakres rzeczowy robót ujęty w przedmiarach robót należy traktować jako orientacyjny, Wykonawca uwzględni w ofercie całość robót niezbędnych do prawidłowego wykonania zmówienia w tym roboty, które nie zostały wyszczególnione w przedmiarach robót a są konieczne do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z "sztuką budowlaną" i obowiązującymi przepisami.
Ze względu na charakter obiektu, w którym będą prowadzone roboty remontowo-budowlane Zamawiający oczekuje od Wykonawcy doświadczenia w prowadzeniu robót remontowo-budowlanych w czynnych placówkach oświatowych. W celu zapoznania się z miejscem i zakresem rzeczowym robót objętych postepowaniem i układem komunikacyjnym, Zamawiający zaleca odbycia wizji lokalnej po uprzednim uzgodnieniu terminu z Zamawiającym.
Wykonawca, dodatkowo w ramach realizacji przedmiotu zamówienia podejmie niezbędne działania w celu ochrony mienia placówki. W tym celu m. in. zabezpieczy w razie potrzeby teren z przyległościami m.in. przed zapyleniem w trakcie realizacji robót i na bieżąco będzie utrzymywał porządek. Ze względów organizacyjnych Zamawiający przewidział możliwość realizacji zamówienia wyłącznie w sposób nie kolidujący z funkcjonowaniem placówki, w okresie wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.
Przedstawione w ww. dokumentach wskazania na urządzenia techniczne i materiały z podaniem producenta należy traktować jako odniesienie do oczekiwanych przez zamawiającego parametrów technicznych i użytkowych i przykładowe ze względu na zasady ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z póź. zm. ).
Oznacza to, że wykonawcy mogą zaproponować inne niż wyszczególnione w dokumentacji rozwiązania z zachowaniem, odpowiednich równoważnych parametrów technicznych dla osiągnięcia oczekiwanej funkcjonalności całego układu będącego przedmiotem zamówienia z zapewnieniem uzyskania wszelkich ewentualnie wymaganych uzgodnień w tym zaakceptowania zmian materiałowych przez Zamawiającego i projektanta
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie:Art. 255
3)Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną
przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza
przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że
zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu
najkorzystniejszej oferty;
Faktyczne:
Do terminu składnia ofert wpłynęło 4 oferty.
Ceny wszystkich złożonych w postępowaniu ofert przewyższają
kwotę, jaką zamawiający planuje przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia, jednocześnie niemożliwym jest
zwiększenie przez zamawiającego tejże kwoty.
| 2022-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |