Dostawa komputerów i oprogramowania biurowego dla Zespołu Szkół Handlowych w Bydgoszczy
ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00416755
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-30 09:57
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5541036704
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery osobistePakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania
Wykonawcy
2 przyznane
TER-PODL-966 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiała Podlaska, PL
90 112 PLNTER-PODL-966 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiała Podlaska, PL
8285,28 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.