Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 49 położonej w m. Liszkowo, gmina Łobżenica, Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 108 położonej w m. Dźwierszno Wielkie, gmina Łobżenica
Gmina Łobżenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00416896
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00416896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-31 08:39
- Lokalizacja
- Łobżenica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ec51755-4a2b-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7642630261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychOświetleniowy sprzęt ulicznyUliczne słupy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00416896 z dnia 2022-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 49 położonej w m. Liszkowo, gmina Łobżenica, Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 108 położonej w m. Dźwierszno Wielkie, gmina Łobżenica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łobżenica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791201
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Łobżenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lobzenica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lobzenica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lobzenica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zadania własne jednostki samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 49 położonej w m. Liszkowo, gmina Łobżenica, Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 108 położonej w m. Dźwierszno Wielkie, gmina Łobżenica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ec51755-4a2b-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00416896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016478/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 49 położonej w m. Liszkowo, gmina Łobżenica
1.1.12 Budowa linii oświetlenia drogowego na działce nr 108 położonej w m. Dźwierszno Wielkie, gmina Łobżenica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389782/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG-PZI.271.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 152145,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Zakres robót Część 1: budowę linii kablowej oświetleniowej o łącznej dł. 1000 m
posadowienie 5 słupów oświetleniowych stalowych, ocynkowanych
o wysokości 6,5 m z oprawą LED typu „ulicznego” oraz montażu szafki oświetleniowej ROSw-1F.
wyposażenie rozdzielni elektrycznej w układy zabezpieczenia i sterowania.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje si e w załączonej dokumentacji SWZ.
Ręczne kopanie rowów dla kabli,
Ręczne zasypywanie rowów dla kabli,
Nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego o szerokości do 0,4 m
Układanie kabli o masie do 0.5 kg/m w rowach kablowych ręcznie – oświetlenia,
Układanie kabli o masie do 1.0 kg/m przez wciąganie do rur osłonowych mocowanych na słupach betonowych ( w fundamentach i słupach),
Montaż opraw oświetlenia LED 100 W zewnętrznego na słupie,
Montaż i stawianie słupów oświetleniowych,
Montaż uziomów ,
Montaż przewodów do opraw oświetleniowych wciąganych w słupy, rury osłonowe i wysięgniki w latarniach o wys. 4-7 m
Montaż i wyposażenia skrzynki oświetleniowej,
Sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania ( badania kontrolne wymagane),
Badanie linii kablowej,
Badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar),
Obsługa geodezyjna - wytyczenie oraz inwentaryzacja,
Wytyczenie geodezyjne robót przed rozpoczęciem robót,
Sporządzenie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej (inwentaryzacja powykonawcza),
Opracowanie planu BIOZ (jeżeli dotyczy),
Uzyskanie wszelkich opinii, pozwoleń i/lub zgód, w tym wydawanych przez organy administracyjne niezbędnych dla należytego wykonywania robót, a także dla należytego użytkowania sieci przez Zamawiającego,
w tym pozwoleń związanych z funkcjonowaniem i obsługą placu budowy, terenu sąsiadującego i innych terenów, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na należyte wykonanie robót. Powyższe dotyczy również wszelkich niezbędnych uzgodnień z organami administracji,
w szczególności uzgodnień dotyczących zajęcia pasów drogowych oraz dotyczących sposobu organizacji ruchu. Obowiązkiem Wykonawcy jest też uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Do obowiązków Wykonawcy należy również poniesienie wszelkich kosztów związanych z uzyskaniem pozwoleń/zgód i dokonaniem uzgodnień.
Odtworzenie terenu istniejącego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 112145,53 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Zakres robót Część 2:. budowę linii kablowej oświetleniowej o łącznej dł. 182 m,
posadowienie 4 słupów oświetleniowych stalowych, ocynkowanych
o wysokości 4m z oprawą LED typu „Parkowego” oraz montażu szafki oświetleniowej ROSw-1F,
wyposażenie rozdzielni elektrycznej w układy zabezpieczenia
i sterowania,
Szczegółowy opis zamówienia znajduje si e w załączonej dokumentacji SWZ
Ręczne kopanie rowów dla kabli,
Ręczne zasypywanie rowów dla kabli,
Nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego,
Układanie kabli o masie do 0.5 kg/m w rowach kablowych ręcznie – oświetlenia ,
Układanie kabli o masie do 1.0 kg/m przez wciąganie do rur osłonowych mocowanych na słupach betonowych ( w fundamentach i słupach),
Montaż opraw oświetlenia LED 60W zewnętrznego na słupie,
Montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 100 kg (ręcznie)
Montaż uziomów,
Montaż przewodów do opraw oświetleniowych wciąganych w słupy, rury osłonowe i wysięgniki w latarniach o wys. 4-7 m,
Montaż i wyposażenia skrzynki Oświetleniowej wolnostojącej SO-1F,
Sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (badania kontrolne wymagane),
Badanie linii kablowej,
Badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
Obsługa geodezyjna - wytyczenie oraz inwentaryzacja,
Wytyczenie geodezyjne robót przed rozpoczęciem robót,
Sporządzenie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej (inwentaryzacja powykonawcza),
Opracowanie planu BIOZ (jeżeli dotyczy),
Uzyskanie wszelkich opinii, pozwoleń i/lub zgód, w tym wydawanych przez organy administracyjne niezbędnych dla należytego wykonywania robót, a także dla należytego użytkowania sieci przez Zamawiającego,
w tym pozwoleń związanych z funkcjonowaniem i obsługą placu budowy, terenu sąsiadującego i innych terenów, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na należyte wykonanie robót. Powyższe dotyczy również wszelkich niezbędnych uzgodnień z organami administracji,
w szczególności uzgodnień dotyczących zajęcia pasów drogowych oraz dotyczących sposobu organizacji ruchu. Obowiązkiem Wykonawcy jest też uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Do obowiązków Wykonawcy należy również poniesienie wszelkich kosztów związanych z uzyskaniem pozwoleń/zgód i dokonaniem uzgodnień,
Odtworzenie terenu istniejącego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 40000,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowanie nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie zostało unieważnione w całości na podstawie art. 255 ust1 , gdyż zarówno dla Części 1 i Część 2 nie wpłynęła żadna oferta| 2022-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |