Przygotowanie i przeprowadzenie grup wsparcia dla pacjentów z doświadczeniem kryzysu psychicznego i grup wsparcia dla rodzin osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego
Instytut Psychiatrii i Neurologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00417026
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-31 09:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250009387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa
Wykonawcy
4 przyznane
ŻÓŁTA WSTĄŻKA Sp. z o.o., , 01-227Warszawa, PL
36 000 PLNŻÓŁTA WSTĄŻKA Sp. z o.o., , 01-227Warszawa, PL
36 000 PLNŻÓŁTA WSTĄŻKA Sp. z o.o., , 01-227Warszawa, PL
12 000 PLNŻÓŁTA WSTĄŻKA Sp. z o.o., , 01-227Warszawa, PL
12 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.