Zakup i dostawa nasion zbóż ozimych w 2022 roku
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im. prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00417139
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-31 10:14
- Lokalizacja
- Dębowa Góra, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nasiona
Wykonawcy
7 przyznanych
'CENTRALA NASIENNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL
10 000 PLN'CENTRALA NASIENNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL
7800 PLN'CENTRALA NASIENNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL
10 000 PLN'CENTRALA NASIENNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL
6150 PLN'CENTRALA NASIENNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL
3550 PLN'CENTRALA NASIENNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL
3900 PLN'CENTRALA NASIENNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSieradz, PL
3850 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.