Przebudowa fragmentu budynku usługowo – garażowego na potrzeby Straży Gminnej
GMINA KOSAKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00417199
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00417199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-31 10:37
- Lokalizacja
- Kosakowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21eb859a-489a-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5861023761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00417199 z dnia 2022-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa fragmentu budynku usługowo – garażowego na potrzeby Straży Gminnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69
1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586604344
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/gmina_kosakowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa fragmentu budynku usługowo – garażowego na potrzeby Straży Gminnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21eb859a-489a-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00417199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007115/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa fragmentu budynku usługowo – garażowego na potrzeby Straży Gminnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00385330/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.53.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i usług w ramach realizacji przedsięwzięcia pn.: „Przebudowa fragmentu budynku usługowo – garażowego na potrzeby Straży Gminnej”.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę fragmentu istniejącego budynku usługowo – garażowego na potrzeby Straży Gminnej. Przebudowa obejmuje południową część budynku o powierzchni wewnętrznej wynoszącej 115,84 m2 wykorzystywaną dotychczas jako siedziba Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosakowie. Przebudowa dotyczy ścian działowych, posadzki i instalacji wewnętrznych (wod-kan, elektroenergetycznej, wentylacji mechanicznej, teletechnicznej). W zakresie przedmiotu zamówienia jest budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu.
3) Przebudowa nie dotyczy przegród zewnętrznych oraz elementów konstrukcyjnych, które nie ulegają zmianie.
4) Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót budowlanych związanych z:
a) Robotami rozbiórkowymi
Elementy przeznaczone do rozbiórki:
- ściany działowe wykonane z bloczków gazobetonowych,
- ściany działowe i okładziny ścian wykonane z płyt karton gipsowych,
- demontaż stolarki budowlanej – okien, drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych,
- demontaż bramy garażowej,
- demontaż sufitów podwieszanych,
- rozbiórka posadzki,
- rozbiórka instalacji:
- elektrycznej,
- kanalizacji sanitarnej,
- wodociągowej
- rozbiórka komina spalinowego i kominów wentylacyjnych
- demontaż białej armatury łazienkowej
Rozbiórka nie dotyczy przegród zewnętrznych oraz elementów konstrukcyjnych, które nie ulegają zmianie. Wykonując rozbiórkę ścian działowych należy zachować szczególną ostrożność w rejonie elementów konstrukcyjnych aby nie uszkodzić elementów konstrukcyjnych.
b) Budową budynku, takich jak: ścianki działowe, wieńce, posadzki, stolarka okienna i drzwiowa, kraty zewnętrzne, rolety wewnętrzne, roboty wykończeniowe wewnętrzne.
c) Przebudową instalacji wewnętrznych sanitarnych (wodociągowej: ciepłej i zimnej wody, kanalizacji sanitarnej, wentylacji grawitacyjnej w części garażowej i wentylacji mechanicznej nawiewno–wywiewnej w części biurowo - socjalnej, instalacji elektrycznej (oświetlenia ogólnego podstawowego, gniazd wtykowych i zasilania urządzeń, oświetlenia awaryjno- ewakuacyjnego), instalacje niskoprądowe (teletechniczna, system monitoringu CCTV, system kontroli dostępu KD, system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN)
Źródło ciepła będzie stanowić kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania o mocy 24kW zlokalizowany w pomieszczeniu łazienki. Pomieszczenia ogrzewane będą za pomocą grzejników płytowych.
W przebudowywanym budynku należy zdemontować istniejącą rozdzielnię główną, która zasila część budynku należącą do OSP oraz żłobka. W pomieszczeniu „garaż” należy zamontować rozdzielnię główną budynku z podlicznikiem na potrzeby Straży Miejskiej.
Na etapie budowy należy zweryfikować okablowanie budynku oraz zamontować nową rozdzielnię z podlicznikami energii elektrycznej dla części budynku nie podlegającego przebudowie.
W części OSP znajduje się system alarmowego powiadamiania o zdarzeniach, na czas prowadzenia prac budowlanych należy zapewnić zasilanie dla systemu łączności.
d) Wykonaniem infrastruktury technicznej z instalacjami zewnętrznymi, w tym w szczególności:
- instalacja zewnętrzna gazu (przyłącze gazowe).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono 3 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierzał przeznaczyć na finasowanie zamówienia.Najtańsza oferta została założona z kwotą 807 020,08 zł a środki przeznaczone na finansowanie zamówienia to 700 000,00 zł.
| 2022-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |