Zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej niskociśnieniowej i lokalnej kontenerowej oczyszczalni ścieków w miejscowości Jabłonów, Gmina Brzeźnica.

Gmina Brzeźnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00417221
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00417221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-31 10:44
Lokalizacja
Brzeźnica, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c0a1e25-ab6d-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
9241868555
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie oczyszczania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL SIENKIEWICZWarszawa, PL · lot 0
4 028 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00417221 z dnia 2022-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej niskociśnieniowej i lokalnej kontenerowej oczyszczalni ścieków w miejscowości Jabłonów, Gmina Brzeźnica.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zielonogórska 30

1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-113

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugbrzeznica@brzeznica.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej niskociśnieniowej i lokalnej kontenerowej oczyszczalni ścieków w miejscowości Jabłonów, Gmina Brzeźnica.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c0a1e25-ab6d-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00417221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00087485/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej niskociśnieniowej i lokalnej kontenerowej oczyszczalni ścieków w miejscowości Jabłonów, gmina Brzeźnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097611/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.1.2022.RP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowa lokalnej oczyszczalni ścieków w m. Jabłonów – zadanie pn.: „Zaprojektowania i budowa sieci kanalizacji sanitarnej niskociśnieniowej i lokalnej kontenerowej oczyszczalni ścieków w miejscowości Jabłonów, Gmina Brzeźnica”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4028250 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4028250 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4028250 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SK-TEAM Karol Sienkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 641-21-41-374

7.3.3) Ulica: Jana Olbrachta 120/55

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-373

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4028250 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2022-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane