Budowa obiektów małej architektury – plac zabaw w Zębie.
GMINA PORONIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00417521
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00417521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-31 12:11
- Lokalizacja
- Poronin, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4466cb34-4a11-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7361705814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00417521 z dnia 2022-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa obiektów małej architektury – plac zabaw w Zębie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PORONIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Poronin
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-520
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: usc@poronin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: poronin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poronin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa obiektów małej architektury – plac zabaw w Zębie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4466cb34-4a11-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00417521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031293/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja drogi i utworzenie kulturowego szlaku turystycznego na terenie Gminy Poronin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388759/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa obiektów małej architektury – plac zabaw w Zębie w zakresie ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej nawiązującej do tradycyjnego rolnictwa góralskiego w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin turystycznych górskich. Inwestycja budowlana realizowana będzie w Zębie na działkach nr: 7175, 7177, 7178 obręb Ząb, jednostka ewidencyjna Poronin. Budowa obiektów małej architektury - utworzenie kulturowego szlaku turystycznego w Zębie obejmuje zagospodarowanie terenu i składa się m.in. z urządzeń placu zabaw - 1 kpl, nawierzchni bezpiecznej - 400 m2, siedzisk - 6 sztuk, koszy na śmieci - 3 sztuki, wiaty o wym. 5m x 4m wokół, której zostaną umieszczone drewniane imitacje owiec - 3 sztuki, rzeźby z metaloplastyki - 8 sztuk, ogrodzenia - 74,8 mb, nasadzenia roślinnego - 80 szt. Oświetlenie terenu zostanie wykonane z opraw solarnych zasilanych energią słoneczną - 6 sztuk masztów wraz z instalacją monitoringu zasilanego solarnie - 2 sztuki. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zadania zgodnie z załączoną koncepcją zagospodarowania terenu.
Wszystkie materiały i urządzenia muszą posiadać stosowne atesty, certyfikaty bezpieczeństwa, świadectwa zgodności lub deklaracje zgodności CE wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą wyroby. Wykonawca przed podpisaniem umowy dostarczy do Zamawiającego atesty, certyfikaty, świadectwa jakości, deklaracje zgodności CE dotyczące urządzeń placu zabaw oraz nawierzchni bezpiecznej, które będą spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem tj. oryginały lub kopie potwierdzone za zgodnosć z oryginałem.
Po podpisaniu umowy Wykonawca uzgodni z Zamawiającym harmonogram rzeczowo- finansowy robót.
Wymagana minimalna gwarancja na wykonanie robót budowlanych 24 miesiące.
Szczegółowy zakres robót określa: przedmiar robót – zał. nr 8, specyfikacja techniczna – zał. nr 9 wraz z pozostałą dokumentacją techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może aktualnie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |