Budowa odcinków dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Radków
Gmina Radków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00443549
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00443549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-02 14:06
- Lokalizacja
- Radków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5adc373c-3a0a-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8851535030
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00443549 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinków dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Radków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718159
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Radków
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-420
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow_publ@radkowklodzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radkowklodzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9506131.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinków dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Radków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5adc373c-3a0a-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022012/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa odcinków dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Radków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398665
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TiZP.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zadania jest budowa dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Radków, podzielona na 19 odcinków:
1.1. Odcinek nr 1. Przebudowa drogi gminnej w Radkowie, działka nr 417.
1.2.Odcinek nr 2. Przebudowa drogi gminnej w Radkowie, działka nr 727, 729, 737.
1.3. Odcinek nr 3. Przebudowa drogi gminnej w Radkowie, działka nr 727.
1.4.Odcinek nr 4. Przebudowa drogi gminnej w Radkowie, działka nr 696.
1.5.Odcinek nr 5. Przebudowa drogi gminnej w Ratnie Górnym, działka nr 261/3.
1.6.Odcinek nr 6. Przebudowa drogi gminnej w Ratnie Górnym, działka nr 407.
1.7.Odcinek nr 7. Przebudowa drogi gminnej w Tłumaczowie, działka dojazd do budynków 25 i 25a.
1.8. Odcinek nr 8. Przebudowa drogi gminnej w Wambierzycach, działka nr 584.
1.9. Odcinek nr 9. Przebudowa drogi gminnej w Wambierzycach, działka nr 608.
1.10. Odcinek nr 10. Przebudowa drogi gminnej w Wambierzycach, działka nr 173/2.
1.11. Odcinek nr 11. Przebudowa drogi gminnej w Wambierzycach, działka nr 169/11.
1.12. Odcinek nr 12. Przebudowa drogi gminnej w Ścinawce Dolnej, działka nr 700.
1.13. Odcinek nr 13. Przebudowa drogi gminnej w Ścinawce Dolnej, działka nr 642.
1.14. Odcinek nr 14. Przebudowa drogi gminnej w Ścinawce Dolnej, działka nr 109.
1.15. Odcinek nr 15. Przebudowa drogi gminnej w Raszkowie, działka nr 142.
1.16.Odcinek nr 16. Przebudowa drogi gminnej w Ścinawce Średnia, działka nr 177/9, 796.
1.17. Odcinek nr 17. Przebudowa drogi gminnej w Ratnie Dolnym, działka nr 15.
1.18. Odcinek nr 18. Przebudowa drogi gminnej w Tłumaczowie, działka nr 840/4.
1.19. Odcinek nr 19. Budowa drogi wewnętrznej na działkach nr 233/1, 800/3, 801/24 w miejscowości Wambierzyce.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót - stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3462144,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3462144,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych "DROGMOST" Sp. z o.o. w Kłodzku
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8831646111
7.3.3) Ulica: ul. Objazdowa nr 24
7.3.4) Miejscowość: Kłodzko
7.3.5) Kod pocztowy: 57-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3462144,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |