Dostawa akcesoriów i materiałów pomocniczych do wykonywania badań chemicznych, serologicznych i mikrobiologicznych oraz materiałów eksploatacyjnych do systemów oczyszczania wody.
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00417640
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-31 12:48
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9930041831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
7 przyznanych
EQUIMED PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
215 543,71 PLNFOSS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7416,62 PLNSHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
29 446,2 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
4649,4 PLNEQUIMED PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
7416,62 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
4339,44 PLNEWA KOWALCZYKWarszawa, PL
25 153,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.