Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia przygotowującego do egzaminu na patent żeglarski stermotorzysty żeglugi śródlądowej dla pracowników PGW Wody Polskie - 10 części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00417750
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-31 13:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
10 przyznanych
ROBERT WRÓBELPłock, PL
27 550 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
2900 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
7250 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
18 850 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
15 950 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
2900 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
7250 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
5800 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
18 850 PLNROBERT WRÓBELPłock, PL
13 050 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.