Montaż źródła ciepła i energii elektrycznej na budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 8 w Sieradzu
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 8 w Sieradzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00418379
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00418379/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-02 08:55
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-886acc66-3fe3-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8271307803
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00418379 z dnia 2022-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż źródła ciepła i energii elektrycznej na budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 8 w Sieradzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 8 w Sieradzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000861334
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szlachecka 11
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438223719
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp8.sieradz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spi8.sieradz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmsieradz.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż źródła ciepła i energii elektrycznej na budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 8 w Sieradzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-886acc66-3fe3-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00418379
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370350/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOR-Z.271.34.06.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie prac budowanych i instalacyjnych wraz z dostawą urządzeń w budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 8 w Sieradzu związanych z:
a) wykonaniem instalacji rewersyjnej pompy ciepła powietrze/woda wraz ze źródłem szczytowym oraz pozostałymi elementami centrali cieplnej,
b) montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 39,43 kWp.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
a) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich uzgodnień, opinii, decyzji, warunków technicznych, zgłoszeń niezbędnych do opracowania dokumentacji projektowej i realizacji prac budowlanych,
b) opracowanie dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym,
c) demontaż istniejącego źródła ciepła wraz z urządzeniami towarzyszącymi,
d) adaptacja pomieszczenia na potrzeby centrali cieplnej,
e) montaż rewersyjnej pompy ciepła powietrze/woda wraz ze źródłem szczytowym oraz pozostałymi elementami centrali cieplnej o mocy min. 74 kW,
f) montaż kondensacyjnego kotła na paliwo płynne o mocy min. 129 kW wyposażonego w dwustopniowy palnik olejowy,
g) montaż systemu odprowadzania spalin oraz magazynu oleju opałowego,
h) montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 39,43 kWp,
i) przebudowa rozdzielni głównej i WLZ,
j) modernizacja pomieszczenia kotłowni,
k) wykonanie towarzyszących robót budowlanych.
l) przygotowanie niezbędnej dokumentacji powykonawczej oraz przygotowanie i przekazanie do operatora systemu dystrybucyjnego elektroenergetycznego wniosku o zainstalowanie dwukierunkowych liczników energii elektrycznej,
m) przeprowadzenie szkolenia dla wszystkich użytkowników montowanych urządzeń w zakresie sposobu ich użytkowania oraz przygotowanie i przekazanie w wersji papierowej instrukcji obsługi i eksploatacji,
n) przeprowadzenie rozruchu technologicznego.
3.Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji projektowej w postaci:
a) wersja drukowana:
- projekt budowlany - 2 egz.,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych w 2 egz.,
b) wersja elektroniczna wszystkich opracowań w formacie zamkniętym w 1 egz.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zatwierdzenia dokumentacji projektowej przed rozpoczęciem wykonywania robót budowlanych.
Ponadto, Wykonawca sporządzi taką ilość egzemplarzy poszczególnych opracowań projektowych, jaka jest potrzebna do uzyskania wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji oraz dla potrzeb wykonawstwa robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42511110-5 - Pompy grzewcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Biorąc pod uwagę etap, na którym znajduje się postępowanie, wykonanie zamówienia
w terminie wskazanym w dokumentacji postępowania uniemożliwia zrealizowanie inwestycji w 2022 r., a Zamawiający nie przewiduje zadania do realizacji w okresie dłuższym niż rok budżetowy i tym samym nie przewiduje środków na jego sfinansowanie z budżetu na 2023 r.
W związku z powyższym koniecznym jest unieważnienie prowadzonego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |