Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę, przebudowę dróg, budowę chodników oraz parkingu na terenie gm. Wisznia Mała
Gmina Wisznia Mała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00418412
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-02 09:02
- Lokalizacja
- Wisznia Mała, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9151603764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
13 przyznanych
PRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
24 661,5 PLNRAJMUND CZERNIKStrzelin, PL
1 799 490 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
17 589 PLNRAJMUND CZERNIKStrzelin, PL
5 350 500 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
16 851 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
21 648 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
29 274 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
29 274 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
29 274 PLNRAJMUND CZERNIKStrzelin, PL
4 070 685 PLNRAJMUND CZERNIKStrzelin, PL
20 664 PLNRAJMUND CZERNIKStrzelin, PL
53 013 PLNRAJMUND CZERNIKStrzelin, PL
2 678 940 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.