Oddymianie budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073 - powtórne
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00418555
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00418555/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-02 09:36
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ad32669-2913-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00418555 z dnia 2022-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oddymianie budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073 - powtórne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umg.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Oddymianie budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073 - powtórne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ad32669-2913-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00418555
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010973/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 remonty - budynek Roberta de Plelo, Gdańsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327370/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/182/2022/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7260927 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zmówienia jest wykonanie oddymiania budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073.
Roboty prowadzone będą na terenie budowy inwestycji Budowa budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego i obiektów towarzyszących przy ul. Roberta de Plelo w Gdańku, dz. nr 41, obręb 073 oraz działkach sąsiednich nr 30/2, 31, 40 i 42 obręb nr 073. Inwestycja jest w trakcie realizacji na podstawie decyzji pozwolenie na budowę z dnia 23.06.2017r nr 152/2017/DM.
Wykonawca zobowiązany będzie do uzgadniania terminów i zakresów wykonywanych prac z Wykonawcą realizującym w/w Inwestycję.
W budynku oddymiania jest dwukondygnacyjna komunikacja z podziałem na 4 strefy dymowe:
- SD1 pomiędzy osiami 7-14
- SD2 pomiędzy osiami 14-20,
- SD3 pomiędzy osiami 21-26,
- SD4. pomiędzy osiami 26-35.
W budynku występują sufity pełne na wysokości 3,0 m. Łączna wysokość budynku wynosi 7,97 m. Strefy dymowe są oddzielone od siebie przegrodami na pełną wysokość. Drzwi dostępne z powierzchni oddymianych wyposażone są w samozamykacze.
Oddymianie komunikacji B1/02/1.1 i B1/02/2.1 - strefa dymowa SD1
Komunikacja B1/02/1.1. i B1/02/2.1 jest to korytarz z antresolą i wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD1. Korytarz nie przylega do ściany zewnętrznej dlatego zastosowano napowietrzanie poprzez kanały wentylacyjne prowadzone z dachu. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zamontowane na dachu.
Oddymianie komunikacji B1/02/1.3 i B1/02/2.2 - strefa dymowa SD2
Komunikacja B1/02/1.3 i B1/02/2.2 jest to holl wejściowy z antresolą i wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD2
Komunikacja B1/02/1.3 i B1/02/2.2 jest napowietrzana grawitacyjnie poprzez okno i drzwi zlokalizowane na parterze oraz oddymiana mechanicznie poprzez wentylatory usytuowane na dachu w centralnej części komunikacji.
Do napowietrzania służą drzwi w witrynie W1 o powierzchni 4,2 m2 otwierane siłownikiem oraz okno O-5P o powierzchni 1,3 m2 otwierane siłownikiem. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne.
Oddymianie komunikacji B2/02/1.1 - strefa dymowa SD3.
Komunikacja B2/02/1.1 jest to holl wejściowy z wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD3.
Komunikacja B2/02/1.1 jest napowietrzana grawitacyjnie poprzez drzwi zlokalizowane na parterze oraz oddymiana mechanicznie poprzez wentylatory usytuowane na dachu w centralnej części komunikacji.
Do napowietrzania służą drzwi w witrynie W2 o powierzchni 4,2 m2 otwierane siłownikiem oraz drzwi witryny W3 o powierzchni 4,2 m2 otwierane siłownikiem. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zlokalizowane na dachu.
Oddymianie komunikacji B2/02/1.2 i B1/02/2.3 - strefa dymowa SD4.
Komunikacja B2/02/1.2 i B2/02/2.3 jest to korytarz z antresolą i wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD4. Korytarz nie przylega do ściany zewnętrznej dlatego zastosowano napowietrzanie poprzez kanały wentylacyjne prowadzone z dachu oraz drzwi do napowietrzania. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zamontowane na dachu.
Do napowietrzania służą drzwi zewnętrzne DZ1 o powierzchni 2,4 m2 otwierane siłownikiem oraz drzwi wewnętrzne korytarza D4' i D12*K2 otwierane siłownikiem, jak również kanały wentylacyjne do napowietrzania prowadzone z dachu. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zlokalizowane na dachu.
Oddymianie klatek schodowych - za pośrednictwem klap oddymiających KL 1 i KL2
Wykonawca zobowiązany jest wykonać roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia na podstawie:
" projektu wykonawczy oddymiania branży architektonicznej,
" projektu wykonawczy oddymiania branży elektrycznej,
" projektu wykonawczy oddymiania branży telekomunikacyjnej,
" projektu wykonawczy oddymiania branży sanitarnej,
" STWiORB dla w/w branż.
Zakres zamówienia obejmuje również dostawę i montaż stolarki drzwiowej DZU4K1 oraz DZP4K1 wraz z asortymentem wskazanym na zestawieniu stolarki oraz dostawę i montaż siłowników do następujących drzwi, witryn i okien : W-1K2, W-2, W-3, DZ1K2, D4", D13*K2, O-5P.
Zakres zamówienia nie obejmuje modyfikacji instalacji odbiorczych gniazd i oświetlenia - branża elektryczna oraz modyfikacji instalacji niskoprądowych w zakresie zmian aranżacji związanych z oddymianiem - branża teletechniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6482885,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6482885,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6482885,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |