Wykonanie prac remontowych budynku gospodarczo – magazynowego na działce nr 110 w miejscowości Masów, w ramach zadania pn. „Modernizacja dawnej strażnicy w Masowie – utworzenie Hotelu dla owadów”

GMINA ŁUBNIANY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00418650
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00418650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-02 10:03
Lokalizacja
Łubniany, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32ea4429-239b-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
9910344913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty na placu budowyRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ROLAND KRAUSEJełowa, PL · lot 0
23 974 175 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00418650 z dnia 2022-11-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych budynku gospodarczo – magazynowego na działce nr 110 w miejscowości Masów, w ramach zadania pn. „Modernizacja dawnej strażnicy w Masowie – utworzenie Hotelu dla owadów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁUBNIANY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Opolska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łubniany

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-024

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lubniany.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubniany.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lubniany

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac remontowych budynku gospodarczo – magazynowego na działce nr 110 w miejscowości Masów, w ramach zadania pn. „Modernizacja dawnej strażnicy w Masowie – utworzenie Hotelu dla owadów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32ea4429-239b-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00418650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026162/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Wykonanie prac remontowych budynku gospodarczo – magazynowego na działce nr 110 w miejscowości Masów, w ramach zadania pn. „Modernizacja dawnej strażnicy w Masowie – utworzenie Hotelu dla owadów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu „Stobrawska wstęga – ostoja bioróżnorodności – edukacja, rozpoznanie i ochrona”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318158/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.ZP.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych budynku gospodarczo – magazynowego na działce nr 110 w miejscowości Masów, w ramach zadania pn. „Modernizacja dawnej strażnicy w Masowie – utworzenie Hotelu dla owadów” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ wraz dokumentacją projektową, przedmiarami oraz projekt umowy.
2. Mając na uwadze zakres wykonywanych robót, Zamawiający uwzględnił
w opisie przedmiotu zamówienia oraz w dokumentacji projektowej zawarte w art. 100 ustawy p.z.p, tj. dotyczące dostępności dla wszystkich użytkowników, a w szczególności osób niepełnosprawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239741,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239741,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239741,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROLUŚ Usługi ogólnobudowlane Roland Krause

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910147294

7.3.4) Miejscowość: Jełowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23974175 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-14
2022-11-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane