Modernizacja auli w budynku głównym AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00418817
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00418817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-02 10:37
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0236ee5-3f0a-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7770003185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00418817 z dnia 2022-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja auli w budynku głównym AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 27/39
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-871
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@awf.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.awf.poznan.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja auli w budynku głównym AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0236ee5-3f0a-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00418817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019494/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja auli w budynku głównym Akademii Wychowania Fizycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00368581/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RDZP-2003-20/22/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja auli w budynku głównym AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu.
Szczegółowy zakres określają opracowane projekty, przedmiary i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
budowlanych, wg poniższego zestawienia:
1) 1/450 Projekt wykonawczy instalacja hydrantowa branża architektura sanitarne ECO-HVAC Arkadiusz Chatłas Zakres
objęty zamówieniem: aula
2) 1/451 Projekt wykonawczy instalacja hydrantowa : branża instalacje sanitarne ECO-HVAC Arkadiusz Chatłas Zakres
objęty zamówieniem: aula
3) 1/451 A Suplement (rysunki) do projektu wykonawczego instalacji hydrantowej: branża instalacje sanitarne. Zakres
objęty zamówieniem: aula
4) 1/454 Przedmiar robót instalacja hydrantowa: branża instalacje sanitarne ECO-HVAC Arkadiusz Chatłas Zakres objęty
zamówieniem: aula
5) 1/459 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót Instalacja hydrantowa ECO-HVAC Arkadiusz Chatłas
6) 1/466 Modernizacja auli – opracowanie projektowe.
7) 1/467 Przedmiar -remont auli.
8) 1/469 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych- modernizacja auli.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zmawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub koszty najkorzystniejszej oferty.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły dwie oferty, których ceny przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2651724,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3136500,00 PLN
| 2022-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |