Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Rajgród
GMINA RAJGRÓD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00020028
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00020028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-09 15:27
- Lokalizacja
- Rajgród, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acf0f612-2645-4194-9bf4-a2e3e5b43541
- Identyfikator
- 7191535559
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00020028 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Rajgród
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RAJGRÓD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 32
1.5.2.) Miejscowość: Rajgród
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-206
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 86 2721940
1.5.8.) Numer faksu: 86 2721941
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.liszewska@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umrajgrod.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acf0f612-2645-4194-9bf4-a2e3e5b435411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Rajgród2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acf0f612-2645-4194-9bf4-a2e3e5b43541
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071203/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu gminy Rajgród
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653072
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 272630,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Rajgród” polegającej w szczególności na:
1) Odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Rajgród.
2) Transporcie odebranych odpadów i przekazaniu do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Koszarówce, gm. Grajewo.
3) Wyposażeniu nieruchomości w pojemniki i worki do zbiórki poszczególnych frakcji odpadów komunalnych.
4. Szacuje się, że w ciągu trwania umowy Wykonawca odbierze łącznie ok. 350 Mg odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie. Jest to ilość szacunkowa i może ulec zmianie o ± 30%.
5. Operatorem Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Koszarówce jest BIOM Sp. z o.o.
z siedzibą w Dolistowie Starym I 144, 19-124 Jaświły. Operator ZZO wymaga zawarcia porozumienia pomiędzy nim a przekazującym odpady do ZZO.
6. Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ przed upływem terminu składania ofert do postępowania wpłynęła oferta, której cena przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |