modernizację budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 1 Klub ,,Centrum’’ – wykonanie opaski
Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00419157
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00419157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-02 11:52
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c717a8db-4575-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Remont starych budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00419157 z dnia 2022-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
modernizację budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 1 Klub ,,Centrum’’ – wykonanie opaski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302130720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-771
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zddp@zddp.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zddp.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6680731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
modernizację budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 1 Klub ,,Centrum’’ – wykonanie opaski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c717a8db-4575-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00419157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042143/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy- Poznań, ul. M. Konopnickiej 18, Filia nr 1 Klub ,,Centrum’’-opaska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00381479/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 35826,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii Nr 1 Klubu "Centrum" zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. M. Konopnickiej 18. Remont obejmuje wykonanie opaski wokół budynku, naprawę tynku zewnętrznego oraz wykonanie zadaszenia schodów wejściowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W postępowaniu Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61286,58
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174660,00
| 2022-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |