Remont dachu leśniczówki Zagajnik w miejscowości Kolonia Jeziorany 18, 11-320 Jeziorany

NADLEŚNICTWO WIPSOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00419577
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00419577/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-02 13:13
Lokalizacja
Wipsowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f02480fb-462d-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7390001843
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00419577 z dnia 2022-11-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu leśniczówki Zagajnik w miejscowości Kolonia Jeziorany 18, 11-320 Jeziorany

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO WIPSOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510549300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 51 C

1.5.2.) Miejscowość: Wipsowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wipsowo@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wipsowo.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_wipsowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu leśniczówki Zagajnik w miejscowości Kolonia Jeziorany 18, 11-320 Jeziorany

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f02480fb-462d-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00419577

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00263116/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Remont pokrycia dachowego leśniczówki Zagajnik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387319/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot i zakres zadania:
1) Remont dachu budynku jednorodzinnego z kancelarią leśniczego w zakresie:
1. Wymiana pokrycia dachowego (dachówki).
2. Wymiana okien dachowych.
3. Uzupełnienie i poprawienie połączeń ciesielskich z zachowaniem geometrii, układu i szczelności dachu.
4. Uzupełnienie materiału izolacyjnego dachu.
5. Uzupełnienie, odgrzybienie tynków w obrębie komina.
6. Montaż kompletnego wkładu kominowego ze stali żaroodpornej o średnicy nominalnej (DN) - 180.
2) Szczegółowy opis techniczny i zakres prac wraz z obmiarem stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-11-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane