Remont instalacji elektrycznej w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Zybiszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00419700
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00419700/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-02 13:35
Lokalizacja
Mokronos Górny, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bad8719d-4ae0-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00419700 z dnia 2022-11-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Zybiszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800172

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zybiszów 1

1.5.2.) Miejscowość: Mokronos Górny

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdoo@zybiszow.coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zybiszow.coboru.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zybiszow.coboru.gov.pl/przetargi/przetargi https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie odmian roślin

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji elektrycznej w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bad8719d-4ae0-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00419700

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00050622/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont instalacji elektrycznej w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00391251/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14D/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont instalacji elektrycznej w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie.
Szczegółowy zakres prac opisany został poprzez :
• przedmiar robót
• specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót
• schematy i projekty

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożona w postępowaniu jedyna oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy - wystąpiła niezgodność z art. 63 ust. 2 ustawy tzn. oferta nie została złożona w formie elektronicznej a postać elektroniczna złożonej oferty nie została opatrzona podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
2022-11-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane