Dostaw samochodów typu pick-up dla Nadleśnictw
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00419804
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-02 13:51
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8540016084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowePojazdy z napędem na 4 koła
Wykonawcy
2 przyznane
MARVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
196 800 PLNMARVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
196 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.