Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego w miejscowościach: Myślibórz, Barlinek i Dębno
Powiat Myśliborski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00420132
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00420132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-02 14:50
- Lokalizacja
- Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0cb98de8-40a2-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5971628152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00420132 z dnia 2022-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego w miejscowościach: Myślibórz, Barlinek i Dębno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Myśliborski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967320
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna 15
1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatmysliborski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatmysliborski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego w miejscowościach: Myślibórz, Barlinek i Dębno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cb98de8-40a2-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037170/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Termomodernizacja obiektów użyteczności pub;icznej Powiatu Myśliborskiego w miejscowościach: Myślibórz, Barlinek i Dębno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372129/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.47.2022.WjM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji następujących budynków użyteczności publicznej:
1) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku, ul. Szosowa 2, 74-320 Barlinek
2) Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Dębnie, ul. Mickiewicza 30B, 74-400 Dębno
3) Budynek przy ul. Spokojnej 13, 74-300 Myślibórz.
W ramach projektu zaplanowano m.in.:
1) Termomodernizację obiektu użyteczności publicznej- ul. Spokojna 13 w Myśliborzu. Zakres robót obejmuje m.in.:
- ocieplenie: stropodachu, ścian, cokołów,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej,
- wykonanie pokrycia dachu papą termozgrzewalną,
- wymianę okien na PCV oraz wymianę drzwi zewnętrznych do pomieszczenia węzła cieplnego,
- demontaż luksferów i montaż w tych miejscach okien PCV,
- wykonanie i malowanie tynków,
- wymianę orynnowania, obróbek blacharskich, parapetów zewnętrznych,
- malowanie istniejących balustrad.
Powiat posiada m.in.: audyt energetyczny, projekt budowlany, zgłoszenie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę.
2) Termomodernizację obiektu użyteczności publicznej - ul. Szosowa 2 w Barlinku. Zakres robót obejmuje m.in.:
- ocieplenie: stropodachu, ścian, stropu piwnicy, stropu zewnętrznego, cokołów,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej,
- wykonanie pokrycia dachu papą termozgrzewalną,
- wymianę okien na PCV i drzwi zewnętrznych, wymiana drzwi balkonowych,
- demontaż luksferów i montaż w tym miejscu okien,
- wykonanie i malowanie tynków,
- wymianę orynnowania i obróbek blacharskich, parapetów zewnętrznych,
- malowanie istniejących balustrad oraz montaż nowych balustrad w oknach wstawionych - w miejsce luksferów,
- demontaż istniejących stopni zewnętrznych przy zamurowanych otworach drzwiowych oraz zadaszenia betonowego.
Powiat posiada m. in.: audyt energetyczny, projekt budowlany, zgłoszenie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę.
3) Termomodernizację obiektu użyteczności publicznej- ul. Mickiewicza 30b w Dębnie, budynku Regionalnej Placówki Opiekuńczo- Terapeutycznej w Dębnie. Zakres robót obejmuje m.in.:
- ocieplenie: stropodachu, ścian,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej,
- wymianę okien i drzwi zewnętrznych,
- wykonanie i malowanie tynków,
- wymianę orynnowania i obróbek blacharskich, parapetów zewnętrznych,
- wykonanie pokrycia dachu papą,
- montaż instalacji odgromowej i połączeń wyrównawczych.
Powiat posiada m.in. projekt budowlany i pozwolenie na budowę.
W/w budynki są nieocieplone, narażone na b. szybkie wychładzanie się, co skutkuje wzrostem rachunków za ogrzewanie i znacznie większą emisją CO2 do atmosfery. Wykonanie termomodernizacji w/w budynków wpłynie m.in. na:
- zmniejszenie zużycia energii cieplnej,
- ograniczenie emisji CO2 do atmosfery,
- poprawę jakości powietrza,
- obniżenie rachunków związanych z utrzymaniem obiektów (poprawa efektywności ekonomicznej budżetu Powiatu Myśliborskiego),
- poprawę stanu technicznego budynków,
- poprawę komfortu użytkowania obiektów,
- poprawę estetyki budynków.
Projekt przyczyni się do realizacji zrównoważonego rozwoju Powiatu Myśliborskiego. Będzie kontynuacją realizowanego w ubiegłych latach projektu dot. termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 oraz 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |