Przebudowa schodów zewnętrznych wraz z elementami ślusarskimi oraz wykonanie dojść i opasek przy budynku mieszkalnym Podgórzyn przy ul. Nowej 2a i 2b

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00420283
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00420283/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-02 15:27
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d246be3-4931-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneInstalowanie wyrobów metalowychPokrywanie podłóg i ścian

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00420283 z dnia 2022-11-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa schodów zewnętrznych wraz z elementami ślusarskimi oraz wykonanie dojść i opasek przy budynku mieszkalnym Podgórzyn przy ul. Nowej 2a i 2b

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pawel.mezyk@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r14532,Przebudowa-schodow-zewnetrznych-wraz-z-elementami-slusarskimi-oraz-wykonanie-doj.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa schodów zewnętrznych wraz z elementami ślusarskimi oraz wykonanie dojść i opasek przy budynku mieszkalnym Podgórzyn przy ul. Nowej 2a i 2b

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d246be3-4931-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420283

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068742/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.276 Przebudowa schodów zewnętrznych wraz z elementami ślusarskimi oraz wykonanie dojść i opasek przy budynku mieszkalnym Podgórzyn przy ul. Nowej 2a i 2b

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389754/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2810.115.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe odtworzenie (remont) zewnętrznych biegów schodowych (stopnie i podesty) prowadzących od ulicy Nowej do drzwi zewnętrznych budynku 2a i 2b, wymiana wyeksploatowanych drzwi wejściowych, dostawa i montaż wiatrołapów aluminiowych z drzwiami wejściowymi, wymiana zewnętrznej kasty domofonowej oraz naprawa nakrycia murku oporowego i opaski betonowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Bark ofert
2022-11-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane