Modernizacja sieci LAN w Urzędzie Gminy Szprotawa w trybie „Zaprojektuj i Wybuduj”

Gmina Szprotawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00420494
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00420494/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-03 07:39
Lokalizacja
Szprotawa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aef3d12e-3339-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9241000696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

TELVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
184 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00420494 z dnia 2022-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sieci LAN w Urzędzie Gminy Szprotawa w trybie „Zaprojektuj i Wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szprotawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 45

1.5.2.) Miejscowość: Szprotawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.rzeszutek@szprotawa-um.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szprotawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.wrota.lubuskie.pl/ugszprotawa/pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sieci LAN w Urzędzie Gminy Szprotawa w trybie „Zaprojektuj i Wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aef3d12e-3339-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00048300/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Modernizacja sieci LAN w Urzędzie Gminy Szprotawa w trybie „Zaprojektuj i Wybuduj”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wykonanie modernizacji istniejącej sieci LAN jest częścią realizowanego projektu pn. Cyfrowa Gmina Os Priorytetowa V. Rozwój cyfrowy JST - REACT-EU Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.49.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonanie modernizacji istniejącej sieci LAN jest częścią realizowanego projektu pn. Cyfrowa Gmina Os Priorytetowa V. Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia - REACT-EU Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia:
- podwyższenia parametrów transmisyjnych wyeksploatowanej istniejącej sieci teleinformatycznej;
- rozbudowy sieci o dodatkowe punkty logiczne (PL);
- budowy dedykowanej instalacji sieci zasilającej dla potrzeb węzłów sieci;
- modernizacji węzłów sieci LAN;
- optymalizacji rozmieszczenia Punktów Logiczno (PL);
Modernizacja sieci LAN będzie dotyczyła fizycznej rozbudowy infrastruktury kablowej obejmującej wykonanie nowych przyłączy logicznych w pomieszczeniach urzędu oraz dostawę urządzeń aktywnych. W ramach zadania należy wykonać 185 nowych linii sieci LAN. Struktura sieci będzie sprowadzona do topologii gwiazdy-drzewa ograniczonej wyłącznie do węzłów dystrybucyjnych, bez kolejnych rozgałęzień. Zostaną wymienione przełączniki sieciowe, przez co cała struktura będzie zarządzalna oraz pozwoli na znaczące podniesienie poziomu bezpieczeństwa i wydajności sieci.
Materiał zawarty w niniejszym OPZ jest wytyczną dla wykonawcy do wykonania kompleksowej realizacji zadania w trybie „Zaprojektuj i Wybuduj”. Zawiera niezbędne informacje do przygotowania oferty przetargowej, a w późniejszym etapie do zaprojektowania i wykonania zadania.

2. Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
Program Funkcjonalno Uzytkowy,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194340 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TELVE Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7812015165

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2022-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane