Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła

MIASTO I GMINA SKĘPE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00420547
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00420547/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-03 08:03
Lokalizacja
Skępe, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98d96610-3e30-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
4660327672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00420547 z dnia 2022-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA SKĘPE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 2

1.5.2.) Miejscowość: Skępe

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-630

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542878520

1.5.8.) Numer faksu: 542877204

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skepe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skepe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skepe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98d96610-3e30-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420547

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003290/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365064/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UMiG-ZP.271.2.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła obejmująca część nr 1 zamówienia - Przebudowę dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, zgodnie z dokumentacją projektową/techniczną oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa/techniczna (w zakresie wskazanym w pkt 1), która stanowi Załącznik nr 5 do SWZ oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca Załącznik nr 6 do SWZ. Przedmiar robót/ kosztorys nakładczy stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ ma charakter wyłącznie pomocniczy w stosunku do dokumentacji projektowej/technicznej i służy określeniu rodzaju robót wchodzących w skład zamówienia, zaś pełny zakres robót Wykonawca zobowiązany jest określić na podstawie dokumentacji projektowej/technicznej.
3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją projektową/techniczną, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, aktualnie obowiązującym prawem budowlanym, innymi obowiązującymi przepisami, Polskimi Normami oraz sztuką budowlaną.
4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 3972260,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła obejmująca część nr 2 zamówienia - Przebudowę dróg gminnych na terenie miejscowości Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła, zgodnie z dokumentacją projektową (budowlano – wykonawczą) opracowaną na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowanego stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno - Użytkowy stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z przygotowaną przez niego na podstawie Programu Funkcjonalno - Użytkowego dokumentacją projektową , aktualnie obowiązującym prawem budowlanym, innymi obowiązującymi przepisami, Polskimi Normami oraz sztuką budowlaną.
4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 2593789,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4988525,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4988525,15 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3125350,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3125350,17 PLN

2022-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane