Remont Pałacu Kretzschmarów I etap w ramach realizacji zadania pn. ,,Remont Pałacu Kretzschmarów”
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00420675
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00420675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 08:47
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97aee021-43c2-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00420675 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Pałacu Kretzschmarów I etap w ramach realizacji zadania pn. ,,Remont Pałacu Kretzschmarów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umchelm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Pałacu Kretzschmarów I etap w ramach realizacji zadania pn. ,,Remont Pałacu Kretzschmarów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97aee021-43c2-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020815/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.33 Remont Pałacu Kretzchmarów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00376723/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.5.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1626016,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont Pałacu Kretzschmarów I etap w ramach realizacji zadania pn. ,,Remont Pałacu Kretzschmarów”.
Planowany zakres robót budowlanych wynika z projektu budowlanego i obejmuje:
- Roboty budowlane przy remoncie Pałacu Kretzschmarów w Chełmie I etap przy ul. Pocztowej w zakresie:
a) roboty rozbiórkowe;
b) wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych;
c) wykonanie izolacji poziomej fundamentów metodą iniekcji;
d) remont elewacji;
e) odtworzenie sztukaterii;
f) odtworzenie gzymsów dekoracyjnych;
g) wymiana rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich;
h) remont elementów ślusarskich;
i) remont balkonów;
j) remont dachu;
k) remont fosy zewnętrznej doświetlającej;
l) remont nawierzchni z kostki brukowej chodników i drogi dojazdowej;
ł) remont schodów zewnętrznych
Szczegółowy zakres robót budowlanych, warunki oraz sposób ich wykonania określają:
1) dokumentacja projektowa – załącznik nr 7 do SWZ;
2) przedmiary robót – załącznik nr 8 do SWZ;
3) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów
45262690-4 - Remont starych budynków
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45442110-1 - Malowanie budynków
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
71351914-3 - Usługi archeologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły 3 oferty. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 2 000 000,00 zł brutto.
Dokonano analizy możliwości zwiększenia środków w budżecie do cen ważnych ofert w przedmiotowym postępowaniu. Ceny określone w tych ofertach nie mieszczą się w limicie ustalonym przez Zamawiającego. Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pokrycia finansowego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3330000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5375100,00 PLN
| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |