Remont elewacji i dachu budynku Archiwum Państwowego w Białymstoku Oddział w Łomży przy ul. Aleja Legionów 36 B

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00421091
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00421091/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-03 10:17
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10f60a87-2853-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
5422537624
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRemont starych budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówWykonywanie pokryć dachowychNaprawa i konserwacja dachówTynkowanieRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

DACH ŁUCZAJ S.C. MR AB ŁUCZAJChoroszcz, PL · lot 0
889 371,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00421091 z dnia 2022-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji i dachu budynku Archiwum Państwowego w Białymstoku Oddział w Łomży przy ul. Aleja Legionów 36 B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ARCHIWUM PAŃSTWOWE W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 101

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-527

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: (85) 743 56 03

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_ap@bialystok.ap.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialystok.ap.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10f60a87-2853-11ed-b8b2-9a321cc30829

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność archiwów państwowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji i dachu budynku Archiwum Państwowego w Białymstoku Oddział w Łomży przy ul. Aleja Legionów 36 B

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10f60a87-2853-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325494/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.26.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 884501 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac remontowo-budowlanych w budynku Zamawiającego w Łomży w zakresie elewacji zewnętrznej i dachu budynku, znajdującego się przy ul. Aleja Legionów 36 w Łomży, który Decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytów w Łomży z dnia 11.10. 1991 r. został wpisany do rejestru zabytków województwa łomżyńskiego pod numerem rejestru A-460 - na zasadach wynikających z SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 889371,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 948014,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 889371,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Marek Łuczaj prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Dach Łuczaj S.C. Marek Łuczaj, Rafał Łuczaj

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Rafał Łuczaj prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Dach Łuczaj S.C. Marek Łuczaj, Rafał Łuczaj w spadku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 052248030

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 26

7.3.4) Miejscowość: Łyski

7.3.5) Kod pocztowy: 16-070

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

remont elewacji, remont pokrycia dachu

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 889371,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane