Przeprowadzenie diagnozy psychologiczno-pedagogicznej dla nowoprzyjętych uczestników stacjonarnych LWK OHP w 2022 r.

Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00421310
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-03 11:06
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9290006411
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

4 przyznane

KRZYSZTOF DZIADKIEWICZŻary, PL
17 775 PLN
Gabinet Rozwoju i Terapii Dziecka SENSO MAŁGORZATA GRYGIELZielona Góra, PL
6000 PLN
KRZYSZTOF DZIADKIEWICZŻary, PL
17 775 PLN
KRZYSZTOF DZIADKIEWICZŻary, PL
17 775 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.