Przebudowa jezdni drogi do szkoły w Świerznie
Gmina Świerzno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00421414
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00421414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 11:24
- Lokalizacja
- Świerzno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22ece49e-f799-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 9860157007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00421414 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa jezdni drogi do szkoły w Świerznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerzno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świerzno
1.5.2.) Miejscowość: Świerzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-405
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swierzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swierzno.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swierzno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa jezdni drogi do szkoły w Świerznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22ece49e-f799-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022422/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 przebudowa drogi gminnej- ul. Szkolna w Świerzno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 402485,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej na nawierzchnie brukową w miejscowości Świerzno położonej na dz. nr 44, 39. Droga stanowi dojazd i dojście do Szkoły Podstawowej w Świerznie oraz posesji mieszkalnych. Całkowita długość remontowanej drogi wynosi 141 m, a przyjęta do przebudowy powierzchnia to 1015 m2. Pod zaprojektowaną konstrukcję jezdni i zajazdów należy wykonać koryto. Wysokość jezdni należy dostosować do istniejących skrzyżowań, zjazdów, dojść do posesji oraz istniejących miejsc postojowych w km 0+70 - 0+90 str. prawa. Zaprojektowany został krawężnik wystający ( światło +10 cm), najazdowy (światło +2 cm) wraz z opornikiem na zjazdach ( zgodnie z rys. nr 2). Chodnik usytuowany w kierunku przedszkola wymaga przebudowy. Zgodnie z projektem należy również wykonać: plac manewrowy na odcinku 0+108 - 0+125, chodnik od strony trawnika i obramowany obrzeżem betonowym 8*30*100, na odcinku 0+000 – 0+108 spadek podłużny zgodnie z profilem podłużnym - na dalszym odcinku spadek ten należy dopasować do rzędnych terenu w uzgodnieniu z przedstawicielem Inwestora. Spadki nawierzchni uwzględniono na planie sytuacyjnym, tak aby wody opadowe były skierowane w kierunku zbiornika wodnego. Spadki poprzednie i podłużne mają zapewnić swobodny spływ wody opadowej poza nawierzchnie tj. w teren zielony.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 469309,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 469309,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 469309,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tauber Polska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513221779
7.3.3) Ulica: Mickiewicza
7.3.4) Miejscowość: Gryfice
7.3.5) Kod pocztowy: 72-300
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 469309 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
wartość zamówienia 469309,98 zł brak możliwości wprowadzenia wartości po przecinku.| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |