Modernizacja ( przebudowa) drogi gminnej w m. Kocin Gmina Żagań
GMINA ŻAGAŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00421484
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00421484/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-03 11:36
- Lokalizacja
- Żagań, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1224101c-4939-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9241001069
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00421484 z dnia 2022-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ( przebudowa) drogi gminnej w m. Kocin Gmina Żagań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻAGAŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770497
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 9
1.5.2.) Miejscowość: Żagań
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminazagan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazagan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.gminazagan.pl/zamowienia_publiczne/11/status/rodzaj/wzp/zwr/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ( przebudowa) drogi gminnej w m. Kocin Gmina Żagań2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1224101c-4939-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421484
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044049/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja ( przebudowa) drogi gminnej w m. Kocin Gmina Żagań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387120/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSO.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie dotyczy modernizacji (przebudowy) drogi gminnej w miejscowości Kocin, gmina Żagań. Droga jest zaklasyfikowana jako droga dojazdowa obsługująca mieszkańców miejscowości Kocin. Droga łączy się z drogą wojewódzką nr 296 oraz drogą powiatową nr 1068F. Odcinek planowany do przebudowy posiada sumaryczną długość 976,85m. Zakres podlegający zgłoszeniu rozpoczyna się w km 0+007,88 i biegnie pasem drogi gminnej nr F007413 przez miejscowość Kocin gmina Żagań. Zadanie dotyczy modernizacji (przebudowy) nawierzchni jezdni, nawierzchni dojść i zjazdów na posesje oraz instalacji oświetlenia fotowoltaicznego w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego poprzez odpowiednie doświetlenie drogi gminnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa - projekt budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar znajdują się na stronie internetowej prowadzonego postępowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 1 500 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.Uzasadnienie prawne: zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1659769,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1912604,26 PLN
| 2022-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |